Březen 2008

BiLlDáSeK Už jE pO oPeRaCi....

31. března 2008 v 18:45 | Lamča |  ♥ROZHOVORY, ČLÁNKY♥

tag Billdulínek už je po operaci..proběhla wčera wečer.....

Fanoušci Teenie-skupiny Tokio Hotel si můžou oddychnout: Operace hlasivek zpěváka proběhla podle oznámení jejich managera dobře.
" Při operaci proběhlo všechno podle plánu a lékař je velmi optimistický", řekl producent a manager David Jost večer v neděli. " Billův ošetřující lékař je jedním z nejlepších lékařů, kteří v jeho oboru existují". "Ostatně, jestli se operace opravdu tak dobře podařila, že Billův hlas bude znít tak, jako předtím", se prý ještě nemůže bohužel říct.
Kvůli onemocnění hlasivek 18-ti letého Billa Kaulitze, musela populární kapela zrušit naplánovaná vystoupené v Evropě a Sev. Americe. "Kvůli dodržení klidové fáze a rehabilitaci hlasivek, které se musí Bill po operaci podrobit, jsme zrušili koncerty v USA a Kanadě (Detroit, Chicago, Cleveland, Toronto, Montreal a Boston)", řekl Jost a potvrdil tím novinám "Bild" zprávu ze soboty. Pravděpodobně se bude první koncert v USA konat na 1.máje ve Washingtonu.

Komunikace s křídovou tabulí

Jost dodává, že prý dvojče Tom doprovázel Billa do nemocnice. Prý "mu dal ke komunikaci pro příštích deset dní, malou křídovou školní tabuli". V E-Mail- Interview s "Bild am Sonntag" (BamS) řekl kytarista Tom Kaulitz: "Bill by chtěl zůstat v nemocnici tak krátce, jak jen to je možné. Pravděpodobně to tam vydrží asi jen dva dny".
Jeho bratrovi prý chybí zpívání. Na otázku, jestli má prý strach, že Tokio Hotel už nebudou znět tak, jako dříve, odpověděl Tom: "popravdě řečeno, máme z toho vítr a to sice oba dva. (…) Bill mi už znakovou řečí vysvětlil, že halt po operaci budu muset já bejt u mikrofonu."
V únoru na malé návštěvě v Sev. Americe byla skupina potěšena. Koncerty ve středně velkých halách v Los Angeles, New Yorku a Kanadě byly ihned vyprodány. Hodně amerických fanoušků mohli hity jako "Monsoon" (DDM) zpívat zpaměti. Pravděpodobně ve druhém týdnu května by mělo vyjít v USA skupiny první anglicky zpívané album "Scream".

ZDROJ:www.tokio-hotel-de.blog.cz


tOm uNd BiLl...

30. března 2008 v 19:10 | Lamča |  ♥TWINS♥

tag taghle léčí Tom Billdu...hrozně hezký tohle....*.*


tWiNsÁtKaA,......

30. března 2008 v 19:09 | Lamča |  ♥TWINS♥

BiLlDa fOtEčKy....sWeEt....nEeEeJ fOtAaAa...

30. března 2008 v 19:00 | Lamča |  ♥BILL♥
tuhle fotku úpee milujuuuu.....

fOtKy z wĚžE nA dEmOsRaZu....

30. března 2008 v 18:15 | Lamča |  ♥SRAZY♥

tag tam něgde v tom hloučku sem no....hey ae žhe je THo krásnýýýý...mě se to hrozně líbí....


čLáNeK z bIlDu..

30. března 2008 v 17:46 | Lamča |  ♥ROZHOVORY, ČLÁNKY♥
Původně se měla konat operace hlasivek zpěváka Tokio Hotel, Billa Kaulitz až v pondělí. Jeho dvojče Tom je stále u něho, stará se o něho, povzbuzuje ho. Protože nechtěl nemocného samotného, udělala reportérka BILD am SONNTAG, Nicola Pohl exluzivní rozhovor s Tomem Kaulitzem výjimečně přes mail.
BILD am SONNTAG:Tome, tvůj bratr Bill bude dneska nebo zítra operován. Jak tráví Bill své poslední dny doma?
Tom Kaulitz: Bill leží většinu času v poseteli a dívá se na video. Zahrnuli jsme ho DVD, aby už zklapnul. Momentálně sleduje kompletní sérii "Prison Break", takže to ho zabaví. Někdy jde v teplákovce dolů k ledničce, vzít si něco k jídlu. Když by teď ještě seděl s plechovkou piva před televizí a sledoval Fussi, potom bych byl opravdu na mého malého bratra pyšný. Myslím, že z toho ještě může něco být, dělá se pomalým (směje se).
Kdo pro Billa vaří?
Momentálně mu vařím já každý den špagety s mou speciální omáčkou. Ta omáčka je ve vší skromnosti skvělá. Myslím, že se jí brzo přejí, ale sotva si může stěžovat, protože jeho hlas můsí být v úplném klidu. Bill vaří totiž ještě hůř, než já. Čas od času přijde naše mamka na návštěvu, na Billovi jde potom vidět, že ho těší, když ona vaření převezme.
Jak se vnímá, být tak dlouho dobu doma?
Jsme už rok téměř každý den na cestách a najednou z dneška na zítřek vysíme zase doma. To je už hrubší změna. Upadá se do úplné díry a najednou chybí, být zase na cestách. Kromě toho Billovi chybí zpívání. Bill nezpívá jenom na podiu nebo ve studiu, ale i celý den doma. Žádný div, že má teď problémy s hlasem. Teď je poprvé v klidu. Myslím, že tenhle klid je zcela příjemný.
Má Bill bolesti? Jak ho povzbuzuješ?
Oh, věřím, že bolesti nemá. No jo a když by nějaké měl, bez hlasu stejně tak jako tak nemůže naříkat. Normálně ale mluví Bill nepřetržitě a stále jako vodopád, to může opravud štvát. Mám právě uvolněnou dobu mého života. Kdo teď jedině mluví, jsem já a Bill se nemůže bránit - to je super. Včera černou fixou na tabulkou napsal "Drž hubu". Když Billa štvu, drží teď tabulku vždycky vysoko.
Doprovodíš Billa do nemocnice? Jak dlouho tam musí pravděpodobně zůstat?
Bill by chtěl jen tak krátce v nemocnic zůstat, jak je to možné. Nejspíš tam vydrží jenom tak jeden, dva dny. V každém případě budu celou dobu u něho. Naše rodina, nejužší přátelé, Georg a Gustav a náš tým budou Billa samozřejmě také navštěvovat.
Co dělají vlastně v tuto chvíli bubeník Gustav a basista Georg?
No jo, pro ně zůstává všechno při starém. Co ti by měli dělat? Ti nedělají nic, jako vždycky (směje se). Georg pravděpodobně celý den hraje a Gustav jezdí na kole. Ne, ve vážnosti, věřím že tady to jde u nás čtyřech podobně. Přes nucenou přestávku si všichni opravdu odpočineme. Možná to vůbec není tak špatné.
Máš strach, že Tokio Hotel nepůjdou po operaci dál tak slyšet, jako dříve? Obává se Bill, že jeho hlas bude operaci znít hlubší?
Upřímně řečeno, je to na hovno a sice u obou. To nám jde zadek opravdu na hlubinný led. Bill mi už ukazoval posunkovou řeč, že musím držet po operaci mimoto na mikrofonu. No jo, Phil Collins hrál ale také předtím na bicí, dříve než začal zpívat.
Takže máte takový plán nouze. Vaši fanoušci jsou také velmi starostliví. Billovi přišlo jistě mnoho dárku, ne?
Fanoušci jsou neuvěřitelní a totálně sladcí. Bill bude momentálně dárky od fanoušků zasypán. Většina je inspirována Billovým krkem. Pro další dovolenou na lyžích je každopádně vybaven. Dostal hromadu šátků na krk a šál a kromě toho nemusíme teď chodit do žádné lékárný. Bez konce bonbónů na krk, multivítamínových tablet, vitamínu C, zinku...je toho docela hodně. Když se to všechno najednou vezme, nastane možná velmi milý výlet.

mno ten Tom zase perlí...hey s tou tabulkou...to byh chtěla wyděTH...

ZDROJ:www.tokio-hotel-de.blog.cz


mŮj bIlL...xD

29. března 2008 v 21:41 | Lamča |  ♥BILL♥

mno tag byly Welikonoce.....a pekly se pesníky...tag jestli cete widět perníkowýho Billa tag klik na celý článek..xD


tH wYhRáLi w t-MuSiCu 1. MíStO...

29. března 2008 v 21:31 | Lamča |  ♥BAND♥

tagže TH wyhráli konečně 1.místoooo.....konečně porazili tu kráwuuuuuu!!!!!ae newim mě nejde hlasowat ty jo jako to mě štwe...je tam žhe už jsou 7.týden w hytparádě...tag už asi pudou pryč.....tho je škodaaaa.....tag nic no...ae můžete to zkusit hlásnout...


čLáNeK z LiBiM sE tI cZ....

27. března 2008 v 19:39 | Lamča |  ♥ROZHOVORY, ČLÁNKY♥

Bill z Tokio Hotel do špitálu. Přijde o hlas?


Fanynky Tokio Hotel mají sice smutnění tak nějak v popisu práce, ale tentokrát k tomu alespoň je skutečný důvod. Jejich idol, zpěvák Bill Kaulitz, musí na operaci hlasivek.
27. března 2008
Zprvu to vypadalo, že Kaulitz ochořel zánětem hlasivek, ale při jednom z vyšetření se ukázalo, že se osmnáctiletému pěvci udělala na hlasivce cysta. Ještě tento týden se tedy Bill podrobí operačnímu zákroku, což má za následek zrušení evropského koncertního turné, které mělo zasáhnout Itálii, Švédsko, Finsko, Dánsko, Norsko, Slovinsko a Srbsko.

Zdraví je jen jedno
Rozvášněné fanynky mohou do svých deníčků a na bložínky psát jakkoliv srdceryvné vzkazy, ale co naplat, zdravíčko máme jen jedno. I proto Bill Kaulitz po operaci nastoupí několikatýdenní rehabilitaci, aby byla jistota, že jeho nejcennější orgán bude opět pracovat jak má.

"Fanoušci jistě pochopí, že Billovo zdraví je pro nás na prvním místě," uvedl manažer souboru Tokio Hotel David Jost. Bať, nikdo si přece nevezme na triko, že by zlatoústá modla pubertálních dívenek přestala snášet zlatá vajíčka.

Marketingový zázrak
Závratná kariéra Tokio Hotel začala v roce 2005, kdy kapela vydala mimořádně úspěšné album Schrei, které obsahovalo průlomový cajdáček Durch Den Monsun. Záhy si získali oblibu čtenářek barevných mládežnických časopisů snad po celém světě a jejich status podpořila druhá deska Zimmer 483.

Tokiáčci jsou typickým příkladem perfektně marketingově dotaženého produktu - přes image až po songy, které se navenek tváří jako děsný rock'n'roll, ale v jádru jsou jen neškodným rádiovým popem.

Zlatým hřebem výrobku je samozřejmě řečený Bill, jehož emovizáž, nalakované nehty, androgynní vzhled a post frontmana jsou pro cílovou skupinu přesně to pravé. Není divu, že odrostlejší a zkušenější posluchači mají z téhle party spíše legraci.

kRáSnÝ fOtO...

27. března 2008 v 18:27 | Lamča |  ♥BAND♥

ae chybí jim tam Gugíí....no nic no...hej ae jako nic proti Georgovi no ....ae ta čapka mu fagt nesluší.....


DeR lEtZtE TaG...fOtO

27. března 2008 v 18:22 | Lamča |  ♥BAND♥

kRSnÝO fOtOs...

27. března 2008 v 18:21 | Lamča |  ♥BAND♥

sorry za tu adresu je to z mýho starýho blogu....


tOmÍnO..PáR fOtEk...

24. března 2008 v 15:37 | Lamča |  ♥TOM♥

tag tohle je muckoozníí fotooo...

sexyyyyy....seeexyyyyy........

vojet....nic jinýho mě v týhle poloze nenapadne...

kukííís....krásneej Tomínoooo,,,,,,

dAlŠí dIpLoMeK...

24. března 2008 v 15:33 | Lamča |  ♥DIPLOMY OD VÁS♥

díkees moots ségraaaa...


bIlLůV sTaV sE nElEpŠí......

24. března 2008 v 15:05 | Lamča
sadeyessadeyessadeyessadeyes
Miliony fanoušků se strachuje o Tokio Hotel zpěváka - Billa Kaulitze. Už zase musely být odřeknuty koncerty v Evropě. Infekce hlasivek se zdá horší, než se čekalo.
Producent David Jost k BamS: "V minulém týdnu letěl Bill rovnou zpátky do Německa. Tady byl ošetřen těmi nejlepšími německými lékaři a dokud nebylo skutečně zdravý, zůsane v posteli."
sadeyessadeyessadeyes
Po odřeknutých koncertech v Ženevě, Lisabonu, Madridu a severofrancouzském Douai, musí být teď také zrušeny koncerty v Turíně, Římě a Bologni.
Na různých fanouškovských fórech, bylo oznámeno, že Bill dokonce na podiu brečel, protože ho zklamal hlas.
Po celé dny přenocovávali fanoušci ve stanech před koncertní halou - potom šokující zpráva! Některé dívky byly tak zoufalé, že dokonce mluvily o sebevraždě.
Teenageri se strachují, neboť zánět hlasivek pochází často z přílišného namáhání. Když by rockvová hvězda předčasně vystupovala, mohlo by to mít nenapravitelnou újmu.

ZDROOOOOJ...

Billdoo...musíš se uzdrawit...hlawně to nepodcenuj pls...ty jo..mu musim něco napsat..chudáček muj maleeej

crycrycrycrypatpat

dIpLoMKy Za bLeSkAjDu....

24. března 2008 v 14:26 | Lamča |  ♥DIPLOMY PRO VÁS♥

tagže se zpožděním ae dáwám je sem..omlowám seee...


ePiSoDe 2

22. března 2008 v 17:38 | Lamča |  ▲TOKIO HOTEL TV▼

žhe je to stejný jako to prwní??no o je jedno...


EpIsOdE 1

22. března 2008 v 17:37 | Lamča |  ▲TOKIO HOTEL TV▼

dOpOrUčUjU.....

22. března 2008 v 17:32 | Lamča |  ♥VIDEA THČEK♥

mOe wIdEjKa zE sRáZkU...

20. března 2008 v 20:22 | Lamča |  ♥SRAZY♥
jako sou taký soukromý...ale je sem dam...