Duben 2008

StRiFy o BiLlOvI.....:(

18. dubna 2008 v 17:34 ♥SWEET 17♥
Bill Kaulitz se s námi nemůže srovnávat!
Je pravda, že Cinema Bizarre svou image napodobují Tokio Hotel? "Tohle je zatím asi největší blbost, co se o nás říká," kroutí hlavou Strify. "Bill si tu image vybral, aby se co nejvíc odlišil a upozornil na sebe. V našem případě to je pevná součást našich charakterů a začali jsme s tím dávno před tím, než jsme si řekli, že založíme kapelu, dávno před tím, než se zviditelnili Tokio Hotel!" CB se hájí také tím, že je zkrátka fascinuje svět J-rocku, visual kei a manga. "Proto chceme vypadat jako postavy, které se tam objevují," dodává Strify. "Třeba já na sobě takhle pracuju už od 12 let. (Bill od 9ti?? +/-) Baví mě různě se líčit a bláznivě stylizovat své vlasy," prozrazuje Kiro.
tag jako do týhle doby se mi Cb líbily no....jako tohle aby říkal nákej Strify blonďatej o Billouškowi...jako Tho je moooc..nákej namychrowaneeeej!!!!!!!trapááááák......jako Tho je hrůůzaaaaaa....mno nic noo....sem se wyjádřilaaa..

LiDi....jÁ sEm tAaAaG hApPy!!!!!!!!

15. dubna 2008 v 14:20 ♥ROZHOVORY, ČLÁNKY♥
Už za 18 dní stojí v New Yorku zase na podiu
Hamburg/Berlín - Má na sobě čepici, svoje oči schovává za obrovskými brýlemi.
Bill z Tokio Hotel opouští svůj byt v Hamburku: Má oblečené džíny a koženou bundu, jeho výraz v obličeji je napjatý.
Vidíme první fotku rockové hvězdy Billa Kaulitze (18) po jeho operaci hlasivek před 16 dny. Zpěvák úspěšné kapely "Tokio Hotel" byl doprovázen dvěma bodyguardy k limuzíně. Potom s ním jede jeho řidič do Berlína.
Bill se pohybuje momentálně mezi Hamburkem a jeho novým bytem v Berlíně", řekl jeho producent a manažer David Jost. A jeho fanoušci si můžou brzo oddechnout: Hlas zase přichází!
Jost: " Jeho rehabilitace hlasu probíhá kompletně podle plánu. Poté dělá Bill v posledních dnech své cvičení mluvy, dneska shrnul své první tóny:"
Kdy může Bill stát zase na podiu?
David Jost: "3.května bude Bill na festivalu v New Yorku zpívat svůj první koncert po operaci." V Americe to teďka jde Tokio Hotel senzačně.
Na velkém TV-hudebním kanalá "MTV" má kapela již dva týdny nejhranější videoklip, a to anglickou verzi jejich hitu "Übers Ende der Welt" ("Ready set go"). V kanadské hitparádě je jejich album "Scream" právě v top 10.
David Jost: "Bill se nemůže dočkat, až bude konečně zpátky na podiu. Ještě nikdy neměl tak dlouhou pauzu ve zpívání. Je úplně netrpělivý."

www.tokio-hotel-de.blog.cz

hey lidííí.....já sem taaaag šťastnááááá žhe THo neni možnýýý...ten je kráásneeeeej...já ci 3.kwětna do Ameriky!!!!!pstě jako....úpee mu THo tu slušííí......já ani nwm co mám dělaTH......já normál......shííí fooleee......fagt jako laaf yuu Billííí.....úppeeeeee happyyyy..... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

NěCo o bIlLdOwI...

12. dubna 2008 v 13:52 | Lamča |  ♥ROZHOVORY, ČLÁNKY♥

tady kliiik...

tady je článek na internetowé stránce nova.cz.....o Billdowi..tag se jukněte...


o5 zE sTrEaM.....o tWiNcEsT...

11. dubna 2008 v 13:29 | Lamča |  ♥TWINCEST♥
mno jako podle mě jako docela hustý no...jag se tam těch lidí ptaj...hey a ten dědek jag řekne žhe Billdásek je zrůda..jako THo je drzosTH!!!to snad neni možný s těma lidma..duchodce jeden plesniwej...a ta babča jag řekne žhe je BIll kluk..jag psala Janča..tu berem k nám...ta je jako TH fan určoooo....xD

BiLlOuŠeEeEk..fOtAaAa...

7. dubna 2008 v 16:56 | Lamča |  ♥BILL♥
miluju tuhle fotkuuu....

7.sBéČkO...

7. dubna 2008 v 16:36 | Lamča |  ♥SPŘÁTELENÉ BLOGY♥

tagže tenhle blog je o fčem...je jedný supa holky která se mnou soutěžila tady na tý sotěži- top model

mno a jako určo jí podpořte páš je supeer!!!!a určo se jukněte sem-----http://romcaaa.blog.cz

supa blogís..stojí THo za THo abyste tomu blogu wěnowali aspon pár minut!!!


6.sPřÁtElÁčEk...

7. dubna 2008 v 16:34 | Lamča |  ♥SPŘÁTELENÉ BLOGY♥

tady..http://kajulkyzlata.blog.cz/

tagže je THu další spřáteláčeek!!!!je o Tokio Hotel tagže supeeer......pstě je to krásnej blog a pstě se na něj jukněte!!!!!wIdEjKo z kOnZu....:'-((((

6. dubna 2008 v 16:48 | Lamča |  ♥VIDEA BILL♥

božeee..to je taaag nádhernýýý!!!!já ho miluju to neni možný...


3.4..Oh jAg šŤaStNý dEn.....:'-(

3. dubna 2008 v 19:25 | Lamča |  ♥BAND♥
chjoo lidí...dneska už je to rok od nejlepčího zážitku mýho žiwota.....je mi hrozně smutnogdyž si na to dycky wzpomenu...ae zase mám takej sqelej pocit....prostě miluju tenhle den....ať je jakej je...ať se natáhnu na ulici bo mě přejede auto stejně to bude nej den w mym žiwotě....pstě na to hrozně ráda wzpomínám....jééé.....za chwíli to wypukneeee....už hodinu stojim w Sazka areně a čekám gdy wyjdou.....už se hodinu bywím se supa holkama jako je Terka a Mirka....fajnowý holčiny který semtam potkala a odnes sem s nima w kontaktu....pstě tenhle super den nás dal dohomady a sem za to mooots ráda páč to sou úpee moots gut holky...jako w sedm to wypukne....w sedm se Gustaw posadí za bicí..Georg wyběhne se swou baskytarou...Tom pag taky wyběhne s kytaroou...začou hrát prwní tony....ae gde je Bill.....po chwíli hraní už wyběhne zezadu a začne zpíwat...na tenhle okamžik w žiwotě nezapomenu.....bylo to nádherný...on byl nádherneej....božííííí.....dokonaleeej.....pstě ráda na to wzpomínám.........chjoooo hošíí přijedte bo se zbláznim...pstě Bille....THě ppotřebuju widěTH....
click na celý článek...moe fotešky z konzu....

zWýŠeNí nÁwŠtĚwNoStI...xD

3. dubna 2008 v 13:22 | Lamča
Tenhle text si zkopírujte - obsahuje totiž hodně výrazů hledaných na internetu, tím pádem se vyhledá i váš blog.
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma , nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski (blbost), Kryštof , Red Hot Chili Peppers (jo), nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe (nebo jak se to píše), Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt (tohle je pravda). Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Naruto. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Johnny Depp, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (existuje to vůbec?!). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce (blééé). Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB.Hip Hop Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Včelka majka a kaja gott(fuuj) Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Spider-man. Eminem. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. emo. Schrei. Emo girl. Emo boy. Gothic. Emocore. Screamo. Hardrock. Hardcore. Alesana. Metal. Tom. Georg Listing. Gustav Schafer. Modelka. Modeling. Fotomodeling. Vampirefreaks. Libko. Chat. Band. Recept. Plakát. Peníze.